Hakkımızı Helal Etmiyoruz Ertan Peynircioğlu

Orhangazi’de 02.11.2006 ve 17.09.2011 tarihleri arasında Kaymakamlık yapan Ertan Peynircioğlu döneminde yapımına başlanan ve teslimatı yine bu kaymakam tarafından yapılan Hükümet Konağı ne yazık ki her yeri dökülmeye başlandı.
Daha inşaat halinde iken asılan proje resmi ile sonra teslimatı yapılan binanın dahi aynı olmadığı Hükümet Konağında her gün yaşanan asansör krizleri ve faciaları vatandaşı canından bezdirdi.
Dönemin meşhur Aydın Damar’ın bir numaralı kankası olan Kaymakam Ertan Peynircioğlu döneminde teslimi alınan hükümet konağı bu hali ile, her gün bozulan asansörleri ile nasıl teslim alındı? Tadilat geçirmeyen yeri kalmayan hükümet konağı dönemin kaymakamı Ertan Peynircioğlu tarafından nasıl teslimi alındı, nasıl teslimi yapıldı bunca eksikliğe, aksaklığa ve kalitesiz malzeme kullanılmasına rağmen?
Sık sık asansör arızaları ile gündeme gelen Hükümet Konağı, vatandaşları bıktırdı. 4 kişilik iki ayrı asansörün de arızalanması vatandaşları merdivenlere sevk ederken, yaşlı vatandaşlar merdivenlerden çıkmakta güçlük çekti. Orhangazi Hükümet Konağı’nda asansör arızası bitmek bilmiyor. Geçen aylarda birkaç kişinin içinde mahsur kaldığı asansörler dün sabah yine bozuldu. 4 kişilik iki ayrı asansörün bozulmasıyla merdivenlere yönelen vatandaşlar yetkililere sitem ederken, yaşlılar merdivenleri ancak yakınlarının yardımlarıyla çıkabildi.
Durmadan arıza veren asansörlerden Hükümet Konağı personellerinin de şikayeti olduğu gözlemlendi. Asansörlerin bozulmasıyla vatandaşların personellere sitem ettiği ifade edilirken, yetkililerin onarımı sonrası asansörler bir müddet sonra tekrar arızalandığı söylendi. Hakkımızı helal etmiyoruz sana Dönemin meşhur Aydın Damar’ın bir numaralı kankası olan Kaymakam Ertan Peynircioğlu!!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: