İlçemizin Markası Kemal YERLİ Marketler 11 Ayın Sultanı Ramazan’a hazır Ramazan Ayı Erzak Kolileri Hazır

Marketler, kendi içlerinde tüketicilere, farklı isimlerle koliler hazırlıyor. Fiyatı en düşük olan kutunun içinde birçok çeşit bulunuyor. Kolilerde ayçiçek yağı, pirinç, kırmızı mercimek, pilavlık bulgur, çay, un, domates salçası, makarna, hazır çorba, tuz olmazsa olmazlar arasında sıralandı. Orhangazililerin en çok tercih ettiği marketler arasında ilk sırada yer alan Kemal Yerli Marketler Ramazan kolilerini hazırladı.
Orhangazi perakende sektörünün lideri Kemal Yerli, bu yıl da gerek tüketiciyi koruyan fiyat politikası, gerekse de Ramazana özel erzak paketleri ve erzak Kart uygulamasıyla Ramazan ayına damgasını vuracak. Tüketiciler, Kemal Yerli’nin tüm yıl boyunca sunduğu ekonomik fiyatların yanı sıra Ramazana özel fiyatlarla hazırlanan erzak paketleriyle ikinci ucuzluğu yaşayacak. Kemal Yerli, Ramazan ayının manevi atmosferine uygun olarak, gerek sahur gerekse iftar sofralarında ihtiyaç duyulan temel gıda maddelerinden oluşan farklı seçeneklerdeki özel erzak paketlerini en ekonomik fiyatlar ile müşterilerine sunuyor. Genel Müdür Salih Yerli, Ramazanın dayanışma ruhunu yansıtan erzak paketleriyle ilgili çalışmaların tamamlandığını, geniş bir ürün yelpazesi bulunan erzak paketleri ile Kemal Yerli’nin geleneksel ucuzluğunun yanı sıra Ramazana özel ihtiyaç sahiplerinin sofralarına yakışır bir şekilde hazırlandı’ dedi. Erzak paketinin yanı sıra Kemal Yerli’nin bir diğer önemli hizmeti Geleneksel erzak Kartla da Ramazana hazır olduklarını kaydeden Salih Yerli erzak kart uygulamaları yoğun bir ilgi görüyor.
Geleneksel hale gelen erzak paketleri ile kaliteli ve zengin çeşitli alışveriş imkanı sunan Kemal Yerli Marketler, bu yıl da Ramazan’ı; ekonomik, standart, özel ve lüks erzak paketleri ile karşılıyor. Ramazan ayının vazgeçilmezi olan bayram tatlılarını da dostlarının beğenisine sunan Kemal Yerli Marketler, isteğe bağlı tatlı siparişi hizmeti ile de fark yaratıyor. Her yıl Ramazan ayında hizmette ve kalitede sınır tanımayan Kemal Yerli Marketler Zinciri, müşterilerinin ve dostlarının sofralarına bereketi taşımaya devam ediyor. Kemal Yerli Marketler, kendi markalarından oluşan ürünlerin de yer aldığı ekonomik, standart, özel ve lüks erzak paketleri ile ramazan sofralarına bu yılda lezzet katmaya hazırlanıyor. Kemal Yerli Marketler, dostlarının bereketli bir Ramazan ayı geçirmelerini sağlamak için, seçkin iftariyeliklerden oluşan zengin içerikli erzak paketleri yoğun ilgi görüyor. Ramazan paketleriyle ilgili çeşitli alternatifler hazırlayan Kemal Yerli Marketler, Ramazan ayına özel hizmetler de sunuyor. Ramazan için sunulan erzak paketleri her bütçeye uygun hazırlanırken, tüketicinin istediği markalarla paket oluşturma rahatlığı da bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: