ADD’den Öğrenciler İçin Yardım Çağrısı

Atatürkçü Düşünce Derneği Orhangazi Şubesi, Yeni dönemde çalışmalarını Eğitim Burs’u ile genişletmeye devam ediyor. Şube başkanı İsmail Saidoğlu yaptığı açıklamada, Ramazan Bayramınızı kutluyor, daha güzel bir Türkiye için ,Cumhuriyetimize, birliğimize, bütünlüğümüze sahip çıkmak için Ramazan Bayramında yapacağınız bağışlarınızı bekliyoruz dedi.
Ramazan Bayramı’nda bağış bekliyor
Çalışmalarını sadece üye aidatları ve bağışları ile sürdüren, Genel Merkez ve 341 şubesiyle faaliyet gösteren Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD), kendi olanakları çerçevesinde tüm yurtta çok sayıda Atatürkçü öğrenciye burs veriyor, burslara aracılık ediyor. ADD, sadece geçen yıl bağışçılardan gelen Ramazan Bayramı bağışlarıyla öğrencileri okutmaya devam ediyor, Yine yaklaşan bayram öncesi ADD ve ADD Orhangazi Şubesi harekete geçti.
DESTEĞİNİZİ BEKLİYORUZ
Atatürkçü Düşünce Derneği Orhangazi Şube Başkanı İsmail Saidoğlu , “Orhangazi’de okuyan, Atatürkçü ve Cumhuriyet değerlerine bağlı çocuklarımıza 25 TL ve katları oranında bağış yaparak destek verebilirsiniz. ADD Orhangazi Şubesi sizlerin desteğini bekliyor. Artık yükü birlikte omuzlama zamanı” diyerek Atatürk ve cumhuriyet sevdalılarına çağrıda bulundu.
Bağışlarınız ile Destekleyin
Atatürkçü Düşünce Derneği Orhangazi Şubesi
Banka : Türkiye İş Bankası
Hesap No : 2240 511344
IBAN : TR86 0006 4000 0012 2400 5113 44

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: