Turizmde Fırsatı Yakalamalıyız

Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası 7. Meslek Komitesi Muhammet Ali Varlı ve Beytullah Güneş’in ev sahipliğinde gerçekleşen iftar yemeğinde ilçemizin Turizm fırsatları ülkemizdeki tüm Turizm yatırımcılarına tanıtılması konuşuldu yakın zamanda konaklama yatırımları için ilçemizde Turizm yatırımcıları ağlanacağı belirtildi.
Bursa Turizm’in kalbi Orhangazi’de attı Bursa’da turizm alanında En etkili ve en yetkili makamlar ilçemizde Turizm için iftar sofrasında bir araya geldi Bursa İl Kültür Turizm Müdürü Ahmet Gedik TURSAB Güney Marmara BTK başkanı Murat Saraçoğlu TURSAB Genel Başkan Yardımcısı Hasan Erdem ve Bursa’da faaliyet gösteren acente sahipleri ilçemizde Turizm gönüllülerinin ev sahipliğinde iftar sofrasında bir araya geldi. Konuklar arasında Gaziantepliler dernek başkanı Bilal Şengül de vardı.
Ilçe kaymakamımız ve ilçemizde faaliyet gösteren Turizm seyahat acentası sahiplerinin nezaretinde ilçemizdeki turizm faaliyetleri Turizm fırsatları ve yatırım beklentileri değerlendirildi Mini bir toplantı yapıldı.
Belediye başkanımız Bekir Aydın’da konuklarımıza hoş geldiniz edi Turizm konuşulurken önceliklerimiz arasında İznik Gölü’nün kurtarılması ve korunması olmalıdır vardır diyen Bekir Aydın bu konuda neler yapılabilir i Birlikte değerlendirelim dedi.
Mahmudiye çilek festivali konuklarımızın ilgisini çekerken Mahmudiye muhtarımızın ikram ettiği çilekler ve festival ile ilgili verdiği bilgiler 9 Haziran’da gerçekleşecek olan Festivale konuklarımız tarafından destek sözü alındı. Başta İl Kültür Turizm müdürü olmak üzere TURSAB BTK BŞK Bursa ve Türkiye genelindeki tüm acentelere Festivali duyacaklarını belirtiler.
İlçemiz hava sporlarının ve sivil havacılığın Merkezi olabilir
Marmara Bölgesine hitap edecek sivil havacılık pisti hangarları ve uçuş eğitimleri konusunda ilçemizin sahip olduğu fırsatlar değerlendirildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: