Sorun Çıkartmayı Bırakın, Kaçan Doktorlara Çözüm Bulun

Orhangazi’de Başhekim olarak göreve geldiğinden beri birçok başarılı çalışmaya imza atan Orhangazi Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Mehmet Petriçli’nin altını oyup görevinden alınması için düğmeye basıldığı iddiaları hastaneye bomba gibi düştü.
Birçok idarecinin dilden dile dolaştırdığı çirkin iddia görevinin başında başarı ile olan biri için yapılan büyük saygısızlık olarak nitelendirilmekte.
Başhekim Mehmet Petriçli’nin yerine ise şimdiden Başhekim bulunup ortama uyum sağlasın diye hastaneye geçici görevle geldiği de gelen iddialar arasında yer almakta. Petriçli’nin görevden alınarak yerine düşünülen isim olan Uzman Dr. Anestezi hekimi Ferit Alabeyoğlu’nun kadrosunun Yenişehir’de olmasına rağmen 1 aylık geçici görevle Orhangazi Devlet Hastanesine gönderildiği ve eşinin de Orhangazi SGK Müdürlüğünde görev yaptığı öğrenildi.
Bir dönem Artvin Hopa Devlet Hastanesinde Başhekim olarak görev yaptığı öğrenilen Ferit Alabeyoğlu’nun Başhekim olarak atanacağı Orhangazi Devlet Hastanesinde kulaktan kulağa yayılan bilgi olarak en önemli huzur bozan konuların başında yer almakta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: