Orhangazi Taşıyıcılar Kooperatifi Genel Kurulu’nda Güneş güven tazeledi

Orhangazi Taşıyıcılar Kooperatifi’nin Olağan Genel Kurul Toplantısı, kooperatif merkezinde yapıldı. Kongrede bazı maddeler görüşülürken çıkan gerginlik nedeniyle jandarma ekipleri tedbir alırken, Beytullah Güneş 3’üncü dönem de seçilerek güven tazeledi.

Orhangazi Taşıyıcılar Kooperatifi’nin Olağan Genel Kurul toplantısı kooperatif merkezinde yapıldı. Ahmet Aydın’ın divan başkanlığını yaptığı 272 üyeli Orhangazi Taşıyıcılar Kooperatifi’nin Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda faaliyet raporları, bilanço ve gelir gider cetveli ve kesin hesaplar okunarak üyeler tarafından onaylandı.

SARENDER TEKSTİL’İN SATIN ALINMASINA ONAY

Kooperatifin dünkü olağan genel kurul toplantısının en önemli maddesi ise Kooperatif merkezinin yanında bulunan daha önce tül fabrikası olarak faaliyet gösteren Sarender Tekstil’in satın alınması yada kiralanması ile ilgili madde oluşturdu. Tartışmalı geçen bu maddede genel kurul üyeler, Depo ve antrepo işi için Sarender Tekstil’in satın alınması ile ilgili Yönetim kuruluna yetki verildi.

BEYTULLAH GÜNEŞ 3’ÜNCÜ KEZ SEÇİLDİ

Zaman zaman gerginliklerin olduğu kongrede jandarma ekipleri de tedbir alırken, toplantının son bölümünde ise seçimlere geçildi. Beytullah Güneş’in tek aday olduğu kongrede yenilenen yönetim genel kurul üyelerinin onayı ile göreve seçildi.

İşte Taşıyıcılar Kooperatifi’nin yeni yönetimi:

 

1. Beytullah Güneş

2. Hüseyin Bayır

3. Turgay Yazıcı

4. M.Turgut Göçmen

5. Hakan Efe

6. Akif Yazıcı

7. İnan Baştürk

Denetleme Kurulu

1. Adem Korde

2. Ömer Yazıcı

3. Hüseyin Arslan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: